Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

PiS znokautował PO w „terenie”. Ale w Dębicy PO zdobyła 23,20 % głosów.

IMG_2946W gminach powiatu dębickiego PiS znokautował swojego głównego rywala – PO. W Brzostku poparcie wyniosło 67,97 % (PO -6,63%) i to najlepszy PiS w powiecie dębickim. W Pilźnie  PiS otrzymał 60,44 % głosów (PO 7,67 %). W pozostałych gminach również tryumfował PiS.  W Żyrakowie wynik dla PiS to 55,54 %  – (PO – 9,84 %), w Jodłowej  55,31 % (PO 6,42 %), w Czarnej 55,01 (PO 9,37 %). W gminie Dębica 53,67 %  głosów oddano na partię Jarosława Kaczyńskiego na PO 15,18 %.
W samej Dębicy również wygrywa PiS ale już mniejszą przewagą. Na PiS głosowało 44,92 % głosów a na PO 23, 20%.  W Dębicy frekwencja wyborcza wyniosła 25.01 %. udział w wyborach wzięło 9 641 osób, które oddały 9 422 ważne głosy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.