Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Na Podkarpaciu i w powiecie dębickim PiS wygrywa. Tomasz Poręba zyskał ponad 100 tys. głosów.

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Tomasz Poręba zyskał ponad 100 tys. głosów.

Nie ma zaskoczenia jeśli chodzi o wyniki poparcia dla partii politycznych na Podkarpaciu i w powiecie dębickim. Ponad połowa głosujących na Podkarpaciu oddała głos na Prawo i Sprawiedliwość. Na PO zagłosowało około 20 %. Zwycięzcą w tych wyborach jest Tomasz Poręba, którego poparło ponad 100 000 ludzi.  Blisko 50 tys. głosujących zagłosowało na Elżbietę Łukaciejewską z PO a blisko 40 tys. głosów uzyskał Stanisław Ożóg – informuje TVP Rzeszów.
W powiecie dębickim również zdecydowanie zwyciężył PiS.
Na razie nie znamy wyników kandydatów z Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.