Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przegląd Dorobku Artystycznego Dębickich Przedszkoli

 PM nr 1120 maja na scenie Domu Kultury „Śnieżka” odbył się kolejny, dziewiąty już Przegląd Dorobku Artystycznego Dębickich Przedszkoli.Widownia wypełniła się po same brzegi, przybyli rodzice, dziadkowie i rodzeństwo najmłodszych artystów, a także szefowe wszystkich placówek biorących udział w przeglądzie. Na ich ręce Elżbieta Kęsik, dyrektor MOK, złożyła podziękowania i gratulacje dla dzieci oraz ich opiekunek.

W przeglądzie wzięły udział wszystkie dębickie przedszkola: PM nr 1, PM nr 2, PM nr 4, PM nr 5, PM nr 6, PM nr 7, PM nr 8, PM nr 9, PM nr 10, PM nr 11, PM nr 12, Ochronka Sióstr Służebniczek oraz Przedszkole Niepubliczne Weldon Kids. Każde z nich otrzymało pamiątkowe dyplomy, paczki słodyczy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez firmy Carrefour Dębica, Omega Pilzno, Catering Staf B. Filipek, Painpol oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, który jest organizatorem przeglądu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.