Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Skradziono motocykl!

111111111111111111111111111111111Skradziono Hondę Hornet, oto treść wiadomości, którą otrzymaliśmy na maila:
W nocy z 15 na 16 maja 2014 r. w miejscowości Dębica woj. podkarpackie skradziono motocykl HONDA CB600 (Hornet). Odwdzięczę się za każdą informację, która pomoże w odnalezieniu pojazdu. Dane które mogą pomóc w jego identyfikacji: – rok produkcji 2002 r. – numer identyfikacyjny pojazdu ZDCPC36A02F001012 – nr rejestracyjny RDE 84NJ – kolor żółty, – linki hamulcowe w stalowych oplotach, – wydech Micron (carbonowy), – opony Pirelli Diablo Rosso z 2009 r., – kierownica szersza niż oryginalna, – lusterka okrągłe, chromowane, – wbudowane kierunki led w świetle stopu – manetki Harri’s z zółtym napisem Hornet, – craschpady tel. 796 212 913

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.