Previous
Next
Previous
Next

Nie przybywa wody na Wisłoce w Skurowej, fala powodziowa dociera do Dębicy

IMG_3339W Skurowej (gmina Brzostek) od pół godziny nie zwiększa się poziom Wisłoki. W Dębicy na ul. Kościuszki natomiast poziom rzeki wciąż rośnie i wynosi 633 cm. Oznacza to, że fala powodziowa właśnie dociera w okolice Dębicy i w ciągu najbliższych godzin można spodziewać się jej kulminacji. Raczej nie będzie zagrożenia dla mieszkańców Dębicy, ale ciężką noc mogą mieć mieszkańcy Zawierzbia. Tam strażacy wybudowali prowizoryczny wał przeciwpowodziowy i pilnują go oczekując fali powodziowej.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.