Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rzemieślnik wyszarpał zwycięstwo, Igloopol zmarnował szansę

pilkarzeNiezwykle cenne zwycięstwo w IV lidze odnieśli piłkarze Rzemieślnika Pilzno, którzy na wyjeździe pokonali także walczącą o utrzymanie Stal Nową Dębę. Lider czwartoligowej stawki Wisłoka Dębica planowo pokonał Mokrzyszów Tarnobrzeg. Szansy na objęcie prowadzenie w V lidze nie wykorzystał natomiast Igloopol Dębica.
W Nowej Dębie nie zaczęło się dobrze. Już w 8 minucie Stal wyszła na prowadzenie po golu Piotra Maruta. Na szczęście szybko wyrównał Jakub Zaskalski, który trafił do siatki w 17 minucie. Zwycięskiego gola dla Rzemieślnika już w doliczonym czasie gry zdobył Dawid Łapa.
Wisłoka po mało emocjonującym spotkaniu pokonała Mokrzyszów 2-1. Obie bramki dla biało-zielonych zdobył Dariusz Kantor (w 45 i 63 minucie). Honorowa bramka dla gości padła w 81 minucie po strzale Jakuba Rzepieli.
Zdecydowanym liderem ligi jest Wisłoka, która zgromadziła 58 punktów i ma ich o 10 więcej niż druga w tabeli Wólczanka Wólka Pełkińska, która w tej kolejce pauzowała. Trzecia jest Crasnovia, która ma 44 punkty po wyjazdowym zwycięstwie 1-0 nad ostatnim w tabeli Wisłokiem Strzyżów. Czwarty Cosmos Nowotaniec wygrał 1-0 z Pogonią Leżajsk i ma 43 oczka. W meczach drużyn walczących o utrzymanie Kolbuszowianka Kolbuszowa zremisowała 2-2 z Przełęczą Dukla, Czarni Jasło zremisowali 1-1 z Jednością Niechobrz, a Sokół Nisko pokonał 4-1 Pisarowce. Goniący Rzemieślnika Strumyk Malawa wygrał z mocnym, piątym w tabeli, Piastem Tuczempy 2-1.
Bardzo ciekawie zrobiło się w dębickiej lidze okręgowej. Lider Lechia Sędziszów Małopolski w derbowym meczu uległa u siebie Błękitnym Ropczyce 0-2. Taki wynik pozwala wrócić do gry o awans Błękitnym. Otworzył też szansę dla Igloopolu Dębica na objęcie prowadzenia. Warunkiem było wygranie przez „morsy” wyjazdowego meczu z Chemikiem Pustków. Dębiczanom ta sztuka nie udała się i jedynie bezbramkowo zremisowali. Zajmują po tej kolejce trzecie miejsce. Drugi jest Wisłok Wiśniowa, który wygrał w Trześni z Czarnymi 1-0. Z walki o utrzymanie nie rezygnuje Brzostowianka Brzostek, która pokonała na wyjeździe Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-0. To pierwsze zwycięstwo brzosteckiej drużyny w rundzie rewanżowej. Monis Bielowy Strzegocice bezbramkowo zremisował z Victorią Czermin. W innych meczach Radomyślanka zremisowała 2-2 ze Startem Wola Mielecka, Dzikowiec pokonał Tempo Cmolas 5-1, a Raniżovia uległa Sokołowi Kolbuszowa Dolna 0-4.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.