Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ruch Integracji Społecznej wybrał władze

ruis27 maja 2014 roku przedstawiciele organizacji typu non-profit z terenu powiatu dębickiego, którzy utworzyli Ruch Integracji Społecznej, uchwalili statut i wybrali władze Stowarzyszenia. Miło nam jest zaprezentować teraz osoby, które będą reprezentowały nasz Ruch. Zarówno Zarząd, jak i Komisja Rewizyjna zostały wybrane na okres pięciu lat.
Skład Zarządu Ruchu Integracji Społecznej tworzą:
Prezes – Wiesław Kania
V-prezes – Mateusz Smoła
Sekretarz – Agnieszka Żurek
Skarbnik – Małgorzata Burdzy
Członek Zarządu – Jan Gałuszka
Członek Zarządu – Jan Łazowski
Członek Zarządu – Stanisław Przetacznik

Skład Komisji Rewizyjnej tworzą:
Przewodniczący – Piotr Niedbalec
Sekretarz – Irena Nowak
Członek Komisji – Jacek Podlasek
źródło: Facebook

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.