Previous
Next
Previous
Next

Odpowiedzą za rozbój

PolicjaPolicjanci dębickiego wydziału kryminalnego ustalili sprawców rozboju na mieszkańcu Dębicy. Do zdarzenia doszło 22 maja na ulicy Robotniczej. 
W czwartek 22 maja około godz. 22. na ulicy Robotniczej pobity został 29-letni mieszkaniec Dębicy. Napastnicy zabrali mężczyźnie pieniądze, papierośnicę oraz klucze do mieszkania. W wyniku pracy operacyjnej policjanci ustalili sprawców opisanego przestępstwa. Prowadzone postępowanie doprowadziło do trzech mieszkańców Dębicy. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, 24 maja dębicka prokuratura zastosowała wobec 20-letniego mieszkańca Dębicy areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Pozostali dwaj 20-latkowie obciążeni zostali dozorem policyjnym oraz zakazem opuszczania kraju.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.