Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Brzosteccy Karatecy na „IKO TATARIA CUP 2014”

0000000000000Zawodnicy UKS Kyokushin Karate w Brzostku wzięli udział w II edycji turnieju karate „IKO TATARIA CUP” rozegranym 14 czerwca 2014 roku w hali sarzyńskiego MOSiR-u, w którym wzięło udział 183 zawodników z 23 miejscowości z Polski tj.: Tomaszowa Lubelskiego, Brzostku, Jarosławia, Krosna, Korczyny, Przeworska, Jeżowego, Zamościa, Zielonki, Piaseczna, Błonia, Brwinowa, Prażmowa, Nowej Sarzyny, Leżajska, Bielsko-Białej, Chełma, Sarzyny, Majdanu Łętowskiego, Rudnika, Michalina, Józefowa i jednej z Ukrainy – z Rawy Ruskiej. Swoim honorowym patronatem „TATARIĘ 2014 ” objęli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Leżajski oraz Ambasada Japonii w Polsce. Sędzią głównym turnieju był Sensei Dariusz Burda (3 dan). Zawody odbywały się w formule kata i kumite full contact według przepisów światowej organizacji IKO. Rywalizacja na turnieju stała na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie goście z Ukrainy wysoko zawiesili poprzeczkę, pokazując bardzo dobre przygotowanie do turnieju. Można było zobaczyć wiele widowiskowych i efektownych walk. Brzostek reprezentowała 10 osobowa ekipa zawodników zdobywając 6 pucharów.
Puchary dla Brzostku zdobyli:
II miejsce kumite – Aleksandra Zięba
III miejsce kumite – Julita Maduzia
III miejsce kumite – Joanna Galczak
III miejsce kumite – Izabela Jałowiec
III miejsce kumite – Kinga Finek
III miejsce kumite – Patrycja Kolbusz
W zawodach uczestniczyli również: Aleksandra Finek, Sebastian Kolbusz, Krystian Finek oraz Michał Zięba. Sędziowali sensei Tomasz Mendoń oraz sempai Robert Kolbusz. Zarząd klubu składa wszystkim zawodnikom gratulacje oraz życzy kolejnych udanych startów
Robert Kolbusz
źródło. www.brzostek.pl
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.