Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

A tak było wczoraj w gminie Żyraków …

grad1Wczorajsza burza dość ulgowo potraktowała samą Dębica, ale już na terenie gminy Żyraków pokazała co potrafi. Do naszej redakcji przyszedł mail ze zdjęciami wykonanymi na terenie gminy. Widać na nim zniszczony tunel i grad wielkości piłki pingpongowej.
Autorowi, który podpisuje się x.rubio serdecznie dziękujemy za przesłanie zdjęć.
 
 
 
 
 
grad2

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.