V-ce MISTRZOSTWO POLSKI BRZEŹNICKICH UNIHOKEISTÓW !!!!

DSCN7972W dniach 24.05-25.05 .2014 roku w Elblągu odbył się XXI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku organizowany przez Elbląski Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Zarządu Głównego SZS. W Festiwalu wzięło udział 65 drużyn z całego kraju oraz reprezentacja Kaliningradu. W sumie w pięciu halach sportowych odbyło się ponad 200 spotkań. O puchary i medale rywalizowały szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W sumie do Elbląga przyjechało ponad 900 młodych sportowców. Festiwal był największą imprezą unihokeja w kraju i jedną z największych w Europie. 
Już trzeci rok z rzędu nasze województwo reprezentowały w mistrzostwach drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzeźnicy. Po dwóch dniach zaciętych i emocjonujących spotkań zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców z ZS z Brzeźnicy stanęła na podium zajmując II miejsce, tym samym zdobywając tytuł V-ce MISTRZA POLSKI.
Tytuł V-ce Mistrza Polski wywalczyła drużyna dziewcząt kat. gimnazjum
w składzie: Joanna Marecka , Karolina Wiśniewska, Weronika Franczak, Patrycja Wójcik, Karolina Jezuit, Anna Kuczkowska, Gabriela Ciesielska, Klaudia Tyksińska, Karolina Jamróz, Klaudia Górska, Marcelina Kucia, Katarzyna Stalec, Paulina Słąba.
Trenerzy: Tomasz Mroczka , Agnieszka Duda
Tytuł V-ce Mistrza Polski wywalczyła drużyna chłopców kat. gimnazjum w składzie: Wojciech Madej, Mateusz Gawryś, Patryk Jaskot, Konrad Mosior, Kamil Dudek, Jakub Gaweł, Kamil Mądro, Wojciech Pęcak, Dariusz Rembiasz , Konrad Kulig, Krzysztof Sulisz, Bartłomiej Stochel. Trener: Jacek Kulik
Dzięki hojności sponsorów wyjazd na Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Unihokeju do Elbląga połączony był z 3-dniowym wypoczynkiem. Młodzi unihokeiści mogli odpocząć w miejscowości Sztutowo nad morzem i zbierać siły do walki o Puchar Bałtyku. W wolnym czasie młodzież zwiedziła min. Gdynię, Hel (Fokarium), Krynicę Morską oraz zażywała kąpieli morskiej na pobliskiej plaży.
Uczniowski Klub Sportowy w Brzeźnicy składa serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc finansową: Zarządowi Fundacji Śnieżki „Twoja Szansa” , Firmie „Plast-Bud”, Urzędowi Gminy Dębica, Firmie „LERG, Firmie Albit – Widełka, Firmie Modus- Pack, Firmie Zendrew-Zenon Serafin, Firmie Wyroby z Drewna- Mariusz Świerczek.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.