Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

11519510706 lipca 2014 r. o godz.14.00 na stadionie LKS BASZTA Zawada odbędą się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Udział w nich wezmą strażacy z Gminy Dębica, grupy męskiej i grupy żeńskiej. Celem zawodów jest mobilizacja druhów lokalnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych do szkolenia pożarniczego, dzięki czemu przeprowadzone przez nich akcje ratownicze będą skuteczniejsze. Dzięki tej imprezie społeczność może zobaczyć wyszkolenie strażaków, zapoznać się z zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej i obejrzeć na żywo, chociaż ułamek pracy Strażaka. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.