Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

II Kongres Klubu Miłośników Zwierząt Azorkowo

222222222222222222Zapraszamy serdecznie na II Kongres Klubu Miłośników Zwierząt Azorkowo pod patronatem Wójta Gminy Dębica Pana Stanisława Rokosza i Powiatowego Lekarza Weterynarii Pana Władysława Rutkowskiego, który odbędzie się w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu 12.06.2014 r. o godz. 10.00.
W programie kongresu:
10.00 – rozpoczęcie, powitanie gości
10.15 – prezentacja filmu o „azorkowie”
10.30 – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „moje azorkowo”,
rozdanie dyplomów i medali dla opiekunów, dzieci i sympatyków Klubu
11.00 – wykład Pana doktora Władysława Rutkowskiego
11.30 – występ „azorkowiczów” z Latoszyna pt.”Zwierzę nie jest rzeczą”
12.00 – zakończenie
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.