Previous
Next
Previous
Next

W Białymstoku o olimpiadzie

IMG_0562Już drugi raz uczennice Publicznego Gimnazjum w Pustkowie wystąpiły jako reprezentantki województwa podkarpackiego w finale Krajowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej pn. „Zimowe Igrzyska Olimpijskie-od Chamonix do Soczi”. W tym roku dziewczęta zajęły ósme miejsce w kraju, kwalifikując się wcześniej w konkursie on-line z pierwszych pozycji w województwie podkarpackim. Wiedza jaką wykazały się gimnazjalistki z Pustkowa, zdobyła uznanie jury oraz zaproszonych gości honorowych w osobach byłych olimpijczyków : Wojciecha Fortuny, Mariana Sypniewskiego i Adama Krzesińskiego, który jako sekretarz generalny PKOL wręczał uczestnikom nagrody. Impreza odbyła się 2 czerwca w Operze Podlaskiej w Białymstoku, a całość poprowadził znany dziennikarz sportowy Henryk Urbaś. Zawodniczki które brały udział w konkursie tj.: Gabriela Kamaj, Klaudia Kusibab i Anna Kusowska nie tylko chętnie uprawiają sport, ale również z łatwością przyswajają sportową wiedzę pod kierunkiem nauczyciela wf Grzegorz Miszczaka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.