Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Konkurs – co to za miejsce? Czekają nagrody książkowe

IMG_0553Miejsce przedstawione na fotografii znajduje się na terenie powiatu dębickiego? Gdzie? O to właśnie pytamy naszych Czytelników. Maile z prawidłowymi odpowiedziami prosimy przesyłać na adres redakcja@gryfmedia.pl. Prosimy podać na jakiej rzece, w jakiej gminie i miejscowości znajduje się wodospad. Prosimy też podać imię i nazwisko nadawcy. Wśród  prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrodę książkową. Konkurs trwa do poniedziałku 16 czerwca do godz. 12.00.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.