Previous
Next

Śmierć na autostradzie. Nie żyje kierowca skody

PolicjaWczoraj do tragicznego wypadku doszło na odcinku autostrady z Dębicy do Rzeszowa. Kierowca skody wjechał na jeden z pasów autostrady i jechał pod prąd. Zderzył się z ciężarowym mercedesem. Mężczyzna nie przeżył.
Samochód osobowy został kompletnie  zniszczony, poważnie ucierpiał również mercedes. Oba pojazdy zderzyły się czołowo, siła uderzenia było ogromna. Kierowca skody zginął na miejscu, ucierpiał również kierowca ciężarówki.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.