Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na leżąco i do przodu

rokoszNa Bicyklomani piękną postawę zaprezentował Stanisław Rokosz, który zasiadł na takim nietypowym rowerze . Rokosz,jak widać na fotografii humor miał niezły i jazda na leżąco tak mu się spodobała iż trudno było mu doczekać rozpoczęcia imprezy. Jak relacjonują świadkowie w chwili startu Bicyklomani ruszył z kopyta i po kilku minutach zostawił peleton w tyle.  Wyjechał z granic Dębicy, minął Pustynię, Kozłów i pojechał w kierunku Mielca.  Zostawił daleko za sobą eskortujących go policjantów i oddalił się na północ.  Obecnie trwają poszukiwania wójta.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.