Previous
Next
Previous
Next

Blisko 1000 rowerzystów wzięło udział w Bicyklomanii

Rysunek1Blisko tysiąca rowerzystów pojechało w ósmej edycji „Bicyklomani 2014”, która jak co roku wystartowała z placu Solidarności w Dębicy spod pomnika Jana Pawła II. Głównym celem rajdu było kreowanie rowerowej kultury oraz bezpiecznej jazdy. Miłośnicy dwóch kółek mieli do pokonania trasę ponad 40 kilometrów. Trasa Bicyklomani przebiegała ulicami Miasta Dębica, Gminy Dębica i Gminy Ostrów. Meta rajdu została wyznaczona w Ośrodku Rekreacyjno – Wypoczynkowym „Jałowce” w Kozłowie, gdzie organizatorzy, czyli Gmina Dębica, Miasto Dębica, Gmina Ostrów oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, jak i główny sponsor imprezy firma Arkus&Romet Group, przygotowali dla uczestników poczęstunek, oraz nagrody: dla najliczniejszych grup, najbardziej zasłużonych bicyklomaniaków oraz wiele innych atrakcji. W kategorii najliczniejszych grup zorganizowanych pierwsze miejsce i bon na osiem rowerów otrzymała reprezentacja parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy, która liczyła ponad 230 rowerzystów. Cztery rowerowe bony przypadły reprezentacji z Pustyni, która liczyła 150 rowerzystów, a dwa bony trafiły do reprezentacji z parafii Św. Jadwigi w której wystartowało ponad 70 miłośników dwóch kółek. Ponadto sponsor imprezy ufundował dla wszystkich grupy liczących 30 i więcej osób bon na zakup rowerów.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.