Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na autostradzie w Pustyni – nie mógł nie widzieć nadjażdżającego mercedesa

Rysunek1Chyba nigdy nie uda się ustalić dlaczego doszło do wypadku w sobotę 14 czerwca. Na autostradzie w Pustyni „pod prąd” wjechał młody człowiek Skodą Fabią. Po ujechaniu kilkuset metrów czołowo zderzył się z nadjeżdżającym od strony Rzeszowa ciężarowym Mercedesem.
Nie mógł nie widzieć nadjeżdżającej ciężarówki – mówi jedna z osób, która była na miejscu wypadku.  Mercedes jechał lewym pasem. W takim zderzeniu nie miał szans.
W wypadku zginął na miejscu młody kierowca Skody Fabii. Obrażenia odniósł też kierowca Merdcedesa.
Fot. PSP Dębica.
 
 
Rysunek3 Rysunek1 Rysunek2

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.