Previous
Next
Previous
Next

Krótko i intensywnie czyli gradobicie w Dębicy

IMG_4395Grad wielkości jaj gołębia padał wczoraj w Dębicy. Burzowa chmura nadeszła nad miasto od Zawady i przeszła nad centrum miasta i dalej w kierunku Latoszyna. Co ciekawe linia opadów kończyła się prawie na Wisłoce, miejscowości poza nią – Straszęcin, Grabiny, Chotowa nie ucierpiały od gradu. W samej Dębicy grad uszkadzał zaparkowane samochody powodując wgniecenia w karoseriach. Na szczęście nie był on zbyt wielki, toteż uszkodzenia nie są duże.

 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.