Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Zawadce Brzosteckiej

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaNie wiadomo co było przyczyną wypadku, który miał miejsce w Zawadce Brzosteckiej na trasie Jasło Pilzno. Samochód ciężarowy z naczepą nagle zjechał na pobocze i przewrócił się na bok. Nikomu nic się nie stało, drobnych obrażeń doznał tylko kierujący ciężarówką.
Trasa z Pilzna do Jasła to bardzo ruchliwy szlak, ale niestety bardzo niebezpieczny. To wąska i kręta droga na której co jakiś czas dochodzi do wypadków, nierzadko śmiertelnych. W tym przypadku na szczęście nic się nie stało, uszkodzone zostały tylko pojazdy.
fot. PSP Dębica.
aaaaaaaaaaaa2222222222

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.