Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Buenos días Poszukiwacze Złota!

PLUKANIE_ZLOTA_CKIB_PLAKATW tym roku już 13 lipca 2014 roku o godzinie 15:00 w miejscowości Gumniska (Stadion) rozpocznie się VIII Festyn Kulturalno-Rekreacyjny pod nazwą „Mistrzostwa Podkarpacia w Płukaniu Złota”. Zapraszamy wszystkich, pragnących poczuć prawdziwą gorączkę poszukiwania tego szlachetnego kruszcu! Organizowana impreza to nie tylko sportowa rywalizacja, podczas której można zdobyć nagrody. To przede wszystkim możliwość przeżycia wspaniałej przygody, spotkania wielu ciekawych ludzi, wspólnej zabawy oraz poznania pięknych zakątków Gminy Dębica.

Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i wspaniałą zabawę. Do tegorocznej edycji festynu dołączamy nutkę gorącego Meksyku. Czerwony, żółty, zielony i pomarańczowy to kolory obowiązkowe. Im więcej tym lepiej! Przeżyjcie z nami ten dzień pełen barw, żywiołowości, radości oraz tradycyjnych smaków Meksykańskiej Riwiery!

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.