Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Grabinach-rowerzysta potrącony przez samochód osobowy

111111111111111Dziś rano w Grabinach miał miejsce groźny wypadek. Poszkodowany w nim został rowerzysta, którego potrącił samochód osobowy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Wydarzenie miało miejsce przed godziną szóstą rano. Dokładnie nie jest znany przebieg zdarzenia, ale fakty są takie, że jadącego rowerzystę, mieszkańca Grabin, potrącił samochód osobowy. Mężczyzna spadł z roweru i uderzył głową o krawężnik. Przybyła na miejsce zdarzenia karetka pogotowia zabrała go do dębickiego szpitala.
Od kilku dni na trasie Grabiny -Chotowa mają miejsce groźne wypadki. Wczoraj również wcześnie rano samochód osobowy uderzył w drzewo. Kilka dni temu również w Chotowej w zderzeniu ciężarowego Volvo z samochodem osobowym ranne zostały trzy osoby.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.