Previous
Next
Previous
Next

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze 2014

zawodyJak co roku druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych uczestniczyli w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych organizowanych przez Wójta Gminy Dębica, Zarząd Gminny Związku OSP RP. Tym razem odbyły się one dnia 6 lipca na stadionie LKS BASZTA w Zawadzie, gdzie przed godziną 14.00 Zgromadzili się członkowie 12 jednostek OSP z terenu Gminy Dębica. Tegoroczna impreza została połączona z piknikiem w sołectwie Zawada, na którym, również nie brakowało zabawy i konkurencji, piknik zakończyła zabawa taneczna.
Strażaków, jak i zaproszonych gości powitał Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz oraz Posłanka na Sejm RP, Przewodnicząca Poselskiego Zespołu Strażaków Członek Zarządu Głównego Związku OSP RP Krystyna Skowrońska. Po odsłuchaniu hymnu narodowego 12 zespołów męskich oraz 9 żeńskich rozpoczęło walkę o najlepsze miejsca pod czujnym okiem komisji sędziowskiej składającej się z członków Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.
 
Wyniki zawodów:
Grupa C (żeńska)
OSP Brzeźnica Wola 118,83
OSP Paszczyna 131,85
OSP Pustynia 137,08
OSP Kozłów 144,80
OSP Nagawczyna 146,09
OSP Stobierna 146,86
OSP Pustków 178,72
OSP Podgrodzie 182,25
OSP Braciejowa 300,00
 
Grupa A (męska)
OSP Brzeźnica Wola 96,40
OSP Paszczyna113,34
OSP Stobierna 118,84
OSP Pustków 127,93
OSP Stasiówka 128,62
OSP Kozłów 131,89
OSP Pustków Krownice133,22
OSP Nagawczyna 142,98
OSP Braciejowa 144,28
OSP Podgrodzie155,81
OSP Pustynia166,61
OSP Pustków Strachów 379,94
Nagrodami w zawodach były medale i puchary dla zwycięskich drużyn, dodatkowo za pierwsze miejsce Zarząd Powiatowego Związku OSP RP przygotował listy gratulacyjne, które wręczył sekretarz Zarządu- Zbigniew Mróz. Ruch Integracji Społecznej ufundował dla zwycięskiej drużyny sekcji żeńskiej kosz słodyczy, a dla sekcji męskiej beczkę piwa- wręczenia dokonał Prezes RIS Wiesław Kania, Wiceprezes Mateusz Smoła oraz Sekretarz Stowarzyszenia Agnieszka Żurek
Po zakończeniu zawodów zostały wręczone odznaczenia:
srebrny medal za zasługi dla pożarnictwa druhom Stanisławowi Duda oraz Stanisławowi Cholewie.
brązowy medal za zasługi dla pożarnictwa druhom: Józefowi Żurek, Rafałowi Chmielowiec, Mateuszowi Głogowskiemu, Adrianowi Janik, Krzysztofowi Guziec, Michałowi Kłusek, Ryszardowi Bielańskiemu.
Wzorowy strażak:
Karolina Marć, Jadwiga Święch, Ilona Falarz, Szymon Depa, Kazimierz Guziec, Wiesław Król, Kozioł Rafał.
Tegoroczna impreza została połączona z piknikiem w sołectwie Zawada, na którym, również nie brakowało zabawy i konkurencji.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.