Previous
Next
Previous
Next

XIV OGÓLNOPOLSKI SPŁYW KAJAKOWY „WISŁOKA 2014”

IMG_0742Tegoroczna edycja Spływu Kajakowego na rzece Wisłoka odbywała się w dniach 4 – 5 lipca 2014 roku. Start miał miejsce przy moście pomiędzy Kłodawą, a Kołaczycami. Impreza sportowa rozpoczęła się od przywitania gości, w gronie których  znajdowała się Alicja Wosik – Wicewojewoda Podkarpacki, Jan Warzecha- Poseł na Sejm, przedstawiciele lokalnych samorządów oraz organizatorzy. Podczas ceremonii otwarcia  Wójt Gminy Dębica otrzymał odznaczenie Polskiego Związku Kajakowego.

W spływie wzięło udział 87 kajakarzy, a w barwach Gminy Dębica  dumnie płynęły Patrycja Krupka i Magdalena Barnaś. Spływ podzielony był na dwa etapy. Pierwszy przebiegał przez malownicze tereny Gminy Brzyska – Brzostek – Jodłowa kończąc się przy tamie w Strzegocicach w Gminie Pilzno. Etap zakończył się piknikiem, na którym zawodnikom został zaserwowany ciepły posiłek, odbyły się wspólne gry sprawnościowe o Puchar Prezesa KKW oraz wspólna biesiada przy ognisku. Na drugi dzień kajakarze wyruszyli w dalszą drogę – na metę w Kozłowie, Gmina Dębica. Znajdujący się nieopodal  Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowym „Jałowce” ugościł zawodników organizując blok imprez towarzyszących tj. pływanie na byle czym oraz wyścigi kajakowe. Pomimo, upału i długiego dystansu, jaki pokonali, uczestnicy chętnie brali udział w zawodach, którym przewodził komandor Jerzy Słoboda.
Zapraszamy wszystkich na świetną zabawę w przyszłym roku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.