Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Konkurs plastyczny w Pilźnie – „Zabytki mojego miasta”

piiiiiiiiiiiiiiiiilPilźnieńska fara, kościół oo. karmelitów, a także budynek „Sokoła” to jedne z najpopularniejszych tematów konkursu plastycznego „Zabytki mojego miasta”. Organizatorzy – Szkoła Podstawowa w Pilźnie – osobno oceniali prace przestrzenne i dwuwymiarowe. W tej drugiej kategorii podzielono uczestników na dwie grupy wiekowe.
Wyniki:
prace przestrzenne I miejsce: Oliwia i Norbert Mirowscy II miejsce: Katarzyna Dziadek, Daria Jarosz III miejsce: Karolina Wyszyńska, Angelika Pękala i Patrycja Pyrkowska, Klaudia i Kacper Proszowscy
prace dwuwymiarowe: klasy 0 – III I miejsce: Krzysztof Bartuzi, Piotr Gągała II miejsce: Gabriela Słabosz, Patryk Rycharski III miejsce: Maksymilian Kieraś, Sebastian Papiernik wyróżnienie: Oskar Soprych, Klaudia Noga klasy IV – VI I miejsce: Aleksandra Noga II miejsce: Gabriela Bal, Paulina Wojnarowska III miejsce: Gabriela Podlasek, Emilia Cierczek

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.