Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Trojan będzie kandydatem PiS na burmistrza Dębicy? Trojan zrezygnował z członkostwa we Wspólnocie Ziemi Dębickiej

torjanObecny wiceburmistrz Mariusz Trojan najprawdopodobniej zostanie kandydatem PiS na burmistrza Dębicy. Zapytany o to Jan Warzecha nie potwierdził, ale przyznał, że jest on poważnym kandydatem, a wszystko rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu.
Ciekawostką jest fakt, że Mariusz Trojan zrezygnował z członkostwa we Stowarzyszeniu  Wspólnota Ziemi Dębickiej – a z ramienia tej organizacji pełni obecnie funkcję wiceburmistrza w koalicji PiS-WZD, która obecnie rządzi miastem.
Mariusz Trojan to obecnie osoba bezpartyjna, bardzo dobry fachowiec – mówi w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją Jan Warzecha. Jest brany pod uwagę podczas wybierania kandydata na burmistrza Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.