Previous
Next
Previous
Next

Wakacje 2014- dzieci z gminy Dębica wypoczywają w Mrzeżynie

mozeOd  3 do 16 lipca dzieci z terenu Gminy Dębica wypoczywają w Mrzeżynie nad Morzem Bałtyckim.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy w porozumieniu z placówkami oświatowymi zakwalifikował  na kolonie 18 dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Wypoczynek finansowany jest przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
W trakcie kolonii dzieci mają zagwarantowane: plażowanie, zajęcia sportowo – rekreacyjne, wycieczki, dyskoteki i ogniska, zajęcia plastyczne.
Uczestnikom życzymy wspaniałych wrażeń i udanego wypoczynku  🙂
źródło. Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.