Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nabór wniosków do Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy

DEBICA MIASTO OTWARTE30 czerwca br. rozpoczął się nabór wniosków do Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy. Szkolnym Programem Stypendialnym objęci są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów działających na terenie Dębicy.

Wnioski mogą składać dyrektorzy gimnazjów i szkół podstawowych oraz organizacje, kluby sportowe lub stowarzyszenia, które były reprezentowane przez uczniów w konkursach artystycznych i zawodach sportowych. Wnioski przyjmowane są w Miejskim Zarządzie Oświaty, ul.Ratuszowa2, (pok. 132- I piętro) w terminie do 15 lipca 2014r.

Pod tym linkiem można znaleźć regulamin Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy oraz  wzór wniosku.

http://www.debica.pl/index.php?strona=aktualnosci&podstrona=&id_wydarzenia=4073

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.