Previous
Next
Previous
Next

Wywrotka na spływie kajakowym. Nikomu nic się nie stało

11111111111111111Zaledwie około dwóch kilometrów od mety niemiła niespodzianka spotkała dwóch kajakarzy, uczestników tegorocznego spływu na Wisłoce. Na spokojnej już wodzie ich kajak przewrócił się. Obaj panowie wraz z bagażem znaleźli się w wodzie.
Wypadek miał miejsce już na bardzo spokojnej wodzie, niedaleko mety w Strzegocicach. Nagle kajak, którym płynęło dwóch mężczyzn przewrócił się  i obaj panowie znaleźli się w wodzie. Na szczęście miało to miejsce na niezbyt głębokiej wodzie, ale i tak wszystkie bagaże zostały zamoczone. Część rzeczy wypłynęła z kajaka a wśród nich … bułki w foliowych opakowaniach. Na ratunek nieszczęśnikom pośpieszyli koledzy, który uratowali płynący prowiant. Kajakarze sami dotarli do brzegu i tam wylali wodę z kajaka po czym ruszyli w dalszą podróż do mety, gdzie dotarli już bez niespodzianek.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.