Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Przegląd zespołów muzycznych

pilznoZespoły folklorystyczne i rockowe wystąpią podczas zaplanowanego na najbliższą niedzielę, 13 lipca przeglądu zespołów muzycznych. Przeglądowi odbywającemu się na scenie przy „Sokole” w Pilźnie towarzyszyć będzie festyn z licznymi atrakcjami i konkursami dla dzieci.
Organizatorzy – Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ”, do której należą gminy: Pilzno, Brzostek, Jodłowa, Skołyszyn i Brzyska – podzielili przegląd na dwa bloki tematyczne. W pierwszym, który rozpocznie się o godzinie 14.00 wystąpią zespoły folklorystyczne. W drugim zaplanowanym od g. 17.00 zaprezentują się zespoły grające muzykę estradową.
Przegląd rozpoczną gospodarze – zespół „Pilźnianie”, po którym zaprezentuje się zespół „Zastawni”, a po nim na scenę wyjdą „Jodłowianie” i „Lisowianki”. Przegląd zespołów folklorystycznych zakończy Zespół Pieśni i Tańca „Sokolanie”.
W bloku muzyki estradowej jako pierwszy wystąpi zespół instrumentalno-wokalny działający przy sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pilźnie. Potem zagra zespół „Ubuntu”, a po nim posłuchamy zespołu „Jeruzalem” z Brzysk, który określa się jako grający chrześcijańskiego rocka. Następni w kolejności będą uczniowie ze Szkoły Muzycznej Yamaha, a jako ostatni zagra zespół „Xero”.
Wszystkie zespoły będą oceniane, a po ogłoszeniu wyników rozpocznie się dyskoteka, która potrwa do godz. 1 w nocy.
W trakcie trwania przeglądu do dyspozycji będą zjeżdżalnie dla dzieci, grill, wata cukrowa, a zainteresowani będą mogli wziąć udział w licznych konkursach

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.