Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga będzie padać!

IMG_3303Na Podkarpaciu prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie około 40. mm, oraz z porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie przewidywane są opady gradu. Ważność: od godz. 11:00 dnia 09.07.2014 do godz. 04:00 dnia 10.07.2014. Prawdopodobieństwo: 80 proc. Źródło: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.