Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Solary bardzo popularne

solary-bardzo-popularneZainteresowanie montażem instalacji solarnych w ramach programu realizowanego przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki okazało się w Gminie Pilzno bardzo duże. Z przyznanej nam puli 300 miejsc nie zostało już ani jedno. – O ile uda się nam coś zaoszczędzić, to być może liczba osób, które skorzystają z dofinasowania będzie większa – mówi Ewa Gołębiowska, Burmistrz Pilzna.
Przypomnijmy, że program zakłada dofinansowanie na poziomie 75 procent kosztów instalacji. Wkład własny osób korzystających z programu wynosi ok. 2500, 2850 lub 3240 zł w zależności od wielkości instalacji. W pierwszym terminie do dyspozycji było 200 miejsc, które gmina wykorzystała w 100 procentach. Później pulę powiększono o 100 dalszych instalacji i one również szybko zostały rozdysponowane.
Mając na względzie duże zainteresowanie mieszkańców tą formą pomocy, władze gminy nie wykluczają możliwości dofinansowania dla kolejnych osób. Wiele zależeć będzie od tego, jakie oszczędności uda się uzyskać wskutek przetargu

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.