Previous
Next
Previous
Next

Święto Policji 2014

Bez tytułuWe wtorek przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Dębicy odbyły się oficjalne uroczystości z okazji Święta Policji. Na uroczystość przybył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomir Szczupak. Policjanci zostali uhonorowani i mianowani na wyższe stopnie policyjne. W sumie zostało awansowanych 54 funkcjonariuszy.
Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomir Szczupak w asyście Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy insp. Pawła Filipka uroczyście wręczył akty mianowania na wyższe stopnie 54 funkcjonariuszom.
Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Sławomir Szczupak pogratulował awansowanym policjantom, podziękował także wszystkim funkcjonariuszom za trudy codziennej, często niebezpiecznej służby, na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.
Służbę policjantów docenili także przedstawiciele lokalnych samorządów. Na święcie Policjantów nie zabrakło również przedstawicieli sądów, prokuratury, straży pożarnej, duchowieństwa.
We wtorek miało również miejsce pożegnanie naczelnika Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu asp.sztab. Tomasza Kokoszki. Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Paweł Filipek w imieniu kierownictwa oraz dębickich policjantów podziękował szanownemu koledze za dotychczasową współpracę oraz wysiłek włożony w 26 lat służby w Policji.
Wczorajsze uroczystości poprzedziła msza święta w kościele pw. Krzyża Świętego i Matki Boskiej Bolesnej w Dębicy. Uczestniczyło w niej kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, zaproszeni goście oraz policjanci wraz z rodzinami.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.