Wypadek w Żdżarach. Ranna 41 – letnia kobieta.

111111111111111Wczoraj w Żdżarach około 14.15 doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu ucierpiała 41-letnia pasażerka jednego z pojazdów, została przewieziona do szpitala w Dębicy.
Policjanci wyjaśniają okoliczności czwartkowego wypadku w miejscowości Żdżary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw golfem 27-letni mieszkaniec Góry Motycznej najechał na tył opla corsy. W wyniku zderzenia do szpitala w Dębicy przewieziona została pasażerka opla, 41-letnia mieszkanka Żdżar. Kierowca opla 70-letni mieszkaniec Bochni oraz jego druga pasażerka 68-letnia kobieta nie ucierpieli w wypadku.
Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców biorących udział w zdarzeniu. Sporządzona przez funkcjonariuszy dokumentacja pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie przebiegu wypadku.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.