Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pani wicewojewoda Alicja Wosik na spływie Wisłoka 2014

IMG_0722
Alicja Wosik tuż przed wypłynięciem na spływ. Obok niej stoi Krzysztof Lipczyński i poseł Jan Warzecha oraz Stanisław Rokosz

Blisko 60 osób z różnych stron kraju popłynęło dziś Wisłoką. Trasa wiodła od Kłodawy (gmina Brzyska, powiat jasielski) do Strzegocic w gminie Pilzno.  Wśród nich znalazła się Alicja Wosik, wicewojewoda województwa podkarpackiego.
W ceremonii otwarcia wzięli udział przedstawiciele prawie wszystkich gmin, które włączyły się w organizacje tegorocznego spływu. Gościem specjalnym spływu jest Alicja Wosik, wicewojewoda województwa podkarpackiego. Pani Alicja dzielnie poradziła sobie z dzisiejszym odcinkiem liczącym blisko 30 kilometrów. W kajaku towarzyszył jej Krzysztof Lipczyński i to on czuwał na bezpieczeństwem pani wicewojewody, chociaż niektórzy twierdzą, że było dokładnie odwrotnie. Jakkolwiek nie było oboje szczęśliwie dotarli do mety w Strzegocicach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.