Previous
Next
Previous
Next

„Działaj Lokalnie” sposobem na aktywowanie organizacji pozarządowych

DSC034842 lipca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Dębica odbyło się spotkanie przedstawiciela Dębickiego Klubu Biznesu i zarazem  koordynatorem konkursu grantowego Pawłem Werbowym z przedstawicielami organizacji pozarządowych z terenu Gminy Dębica. Koordynator na spotkaniu przedstawił najważniejsze informacje na temat konkursu: termin, koszty jednostki które mogą się ubiegać o dotację oraz sposoby wyłonienia grantobiorców. Już wielokrotnie stowarzyszenia i grupy nieformalne skorzystały w ramach tego konkursu z dofinansowań swoich pomysłów i inicjatyw, w roku ubiegłym OSP Paszczyna w ramach środków zakupiło sprzęt ratujący życie i przeprowadziło w blisko 20 placówkach szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego. Stowarzyszenie „Milenium” Brzeźnica zainicjowało wśród dzieci i młodzieży zkatagolowanie przedmiotów zabytkowych w sołectwie Brzeźnica, zdjęcia zostały później wydane w postaci albumu. Kolejną cenną inicjatywa sfinansowaną z projektu był „Maraton Poleczki” organizowany przez grupę nieformalną używająca osobowości prawnej CKiB. Gmina Dębica jako partner projektu liczy, że dzięki spotkaniom aktywującym  kolejna edycja okaże się równie wielki sukcesem. Termin składania wniosków do dnia 31 lipca 2014 roku poprzez generator dostępny na stronie www.systemdzialajlokalnie.pl.

Dodatkowe informacje udziela Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu pod numerem:

(14) 681 90 30  od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 lub droga elektroniczną: poczta@dkb.info.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.