Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zapraszamy na śmierdzące wakacje do Głowaczowej

IMG_0492Fetor – tak można określić woń jaka unosi się wokół oczyszczalni ścieków w Głowaczowej. Doprowadzeni do wściekłości mieszkańcy swoją złość wyładowują na pracownikach oczyszczalni. Ale oni nie są winni tej sytuacji.
Smród wokół oczyszczalni w Głowaczowej obejmuje obszar kilku kilometrów kwadratowych. Pech chce, że akurat na tym terenie pobudowało się wielu ludzi, którzy liczyli na spokojne życie na wsi. Ale srodze się przeliczyli.
– To koszmar, a nie życie w takim miejscu – mówi jeden z mieszkańców sąsiadujących z oczyszczalnią. Śmierdzi okropnie, najgorzej wieczorem w weekendy. Najgorsze jest to, że nie ma nadziei na poprawę. Śmierdzi każdego dnia, dzień w dzień.
Ludzie mają pretensję do pracowników oczyszczalni. Dziś kilku z nich usłyszało wiele ostrych słów od mieszkańców wsi. Ale nie oni są winni, oni tam tylko pracują.
Za lokalizacje oczyszczalni odpowiedzialne są władze gminy z wójtem Józefem Chudym na czele. To za jego rządów powstał ten obiekt, który wójt ogłaszał jako swój wielki sukces. Teraz ten sukces, to prawdziwa gehenna dla mieszkańców Głowaczowej, zwłaszcza tych, którzy mieszkają w pobliżu oczyszczani.
-Zapraszamy na śmierdzące wakacje do naszej pięknej Głowaczowej. Wokół lasy, rzeka, która kiedyś była czysta jak łza, cudnee widoki i smród z oczyszczalni. Super wizytówka – ironizuje nasz rozmówca.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.