Previous
Next
Previous
Next

Niedoszły samobójca z Mielca trafił do szpitala w Straszęcinie

111111111111111Wczoraj do późnych godzin wieczornych policjanci prowadzili negocjacje z mężczyzną usiłującym skoczyć z okna wieżowca na ulicy Kossaka. 23-latek chciał popełnić samobójstwo. Swoje zamiary tłumaczył problemami rodzinnymi.
Wczoraj tuż po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał telefon z informacją o mężczyźnie siedzącym w oknie jednego z wieżowców na ulicy Kossaka w Mielcu. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol, który potwierdził zgłoszenie.
W oknie pomieszczenia zsypu na śmieci pomiędzy siódmym a ósmym piętrem siedział młody mężczyzna. Groził, że wyskoczy. Powodem takiego zachowania 23-latka miały być kłopoty rodzinne. Na miejsce przybył zespół negocjatorów policyjnych wraz z psychologiem.
Po trwających blisko cztery godziny rozmowach policjantom udało się sprowadzić bezpiecznie mężczyznę do czekającej przed blokiem karetki pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do Szpitala Psychiatrycznego w Straszęcinie.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.