Previous
Next
Previous
Next

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Kosynierów Racławickich

plan_objazduOd 18 do 29 sierpnia w związku z prowadzonymi pracami przy budowie kanału ulgi oraz regulacją Potoku Gawrzyłowskiego nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Kosynierów Racławickich w sąsiedztwie dojazdu do oczyszczalni ścieków.
Na ulicy Kosynierów Racławickich gdzie na odcinku 30 metrów w pobliżu dojazdu do oczyszczalni ścieków prowadzone będą prace umieszczone zostaną tablice informujące o zmianie organizacji ruchu.
Dla samochodów osobowych oraz ciężarowych o masie do 12 ton i wysokości poniżej 3,1 m droga objazdowa będzie prowadziła ulicami : Kościuszki, Rzeszowską, Cmentarną, Świętosława.
Dla ruchu pojazdów o masie powyżej 12 ton oraz wysokości powyżej 3,1 m droga dojazdowa będzie prowadziła ulicami: Aleja Jana Pawła II, 1 Maja, Kwiatkowskiego, Krakowską, Lwowską, Rzeszowską, Sandomierską oraz Mościckiego. Droga objazdowa prowadzić będzie przez drogę krajową nr (ul. Lwowska) przy której nie jest planowana zmiana organizacji ruchu. Dodatkowo objazd przebiegał będzie przez drogę wojewódzką nr 985 ulicami Rzeszowską i Sandomierską, przy której zostaną umieszczone znaki drogowe informujące o objeździe.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.