Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Awanse zawodowe dębickich nauczycieli

S06050823 września trzynastu nauczycieli z dębickich szkół miejskich otrzymało awans na nauczyciela mianowanego. Nowo mianowani nauczyciele złożyli ślubowanie w Urzędzie Miejskim w obecności burmistrza miasta Dębicy Pawła Wolickiego.
Nauczyciele, którzy chcą uzyskać tytuł nauczyciela mianowanego odbywają 3 letni staż w szkołach w których pracują. „Przed przystąpieniem do stażu nauczyciele opracowują plan rozwoju zawodowego w oparciu o wytyczne z rozporządzenia dotyczącego uzyskiwania kolejnych stopni awansu zawodowego oraz zadania które realizuje szkoła. Po odbyciu stażu przystępują do egzaminu przed komisją powołaną przez burmistrza” – mówi Ireneusz Kozak, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty.
Podczas egzaminu nauczyciele są pytani m.in. o znajomość prawa oświatowego, doskonalenie warsztatu pracy czy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach. Komisja pyta także o współpracę z rodzicami oraz różnymi instytucjami wspierającymi rozwój dzieci jak również o stosowane metody dydaktyczne.
Po odbyciu 3 letniego stażu i zdaniu egzaminu przed komisją nauczyciel składa ślubowanie w obecności burmistrza i otrzymuje tytuł nauczyciela mianowanego.
W gronie nauczycieli mianowanych znaleźli się:
Misa-Górny Agnieszka
PM2
Mroczek Marta
PM6
Smalarz Justyna
PM12
Knot Beata
PM12
Ciołkosz Monika
ZS1
Grych Agnieszka
ZS1
Siwek Joanna
ZS1
Zięba Agnieszka
SP11
Kraszkiewicz Marta
ZS1
Magdziarz-Grzyb Marzena
ZS1
Kozioł Marek
ZS1
Wygonik Sylwia
SP3

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.