Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Policjanci ustalają okoliczności znieważenia pomnika

111111111111111Policjanci ustalają okoliczności znieważenia pomnika Armii Radzieckiej. Pomnik znajduje się na terenach leśnych Pustkowa Osiedla.
Dębicka Policja została powiadomiona o znieważeniu pomnika, który znajduje się na terenach leśnych Pustkowa Osiedla, administrowanych przez Urząd Gminy Dębica. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że do zniszczenia pomnika doszło w okresie od 31 sierpnia do 1 września. Sprawca poprzez oblanie farbą posągu żołnierza Armii Radzieckiej znieważył pomnik. Podkarpacki Urząd Wojewódzki oszacował szkody na kwotę 1500 zł. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców przestępstwa. Zgodnie z art. 261 Kodeksu Karnego za znieważenie pomnika grozi kara grzywny lub ograniczenia wolności.
Osoby posiadające informacje związane z opisanym zdarzeniem proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Brzeźnicy nr tel. (14) 67 06 375.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.