Previous
Next
Previous
Next

I Dębickie Dni Kawaleryjskie oraz widowisko historyczne „Potyczki z Bolszewikami” w Dębicy

IMG_7111W niedzielne popołudnie na wałach Wisłoki na wysokości mostu drogowego przy Alei Jana Pawła II bardzo licznie zgromadzeni dębiczanie mieli okazję obejrzeć widowisko historyczne „Potyczki z bolszewikami” w wykonaniu jeźdźców Podkarpackiego Towarzystwa Konnego Szwadronu Podkarpacia oraz statystów ze scen batalistycznych filmu Jerzego Hoffmana „Rok 1920. Bitwa Warszawska”. Pokazy jazdy konnej, zawody jeździeckie, potyczki ułanów z bolszewikami oraz efekty pirotechniczne z pożarem drewnianej chaty jako kulminacyjnego momentu widowiska historycznego zostały nagrodzone gromkimi brawami dębickiej publiczności.
I Dębickie Dni Kawaleryjskie zostały zorganizowane z inicjatywy zastępcy burmistrza Dębicy Jerzego Gągały

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.