Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk kolejnym kandydatem na burmistrza Miasta Dębica, który startuje z własnego komitetu wyborczego

tVKUvKndae1Sx1eBXNStVMFQa9R2ioIF-s2uHmAXR9QMoja ? Twoja ? Nasza Dębica !
Mariusz Szewczyk kolejnym kandydatem na burmistrza Miasta Dębica, który startuje z własnego komitetu wyborc
Nie celuję w żadne środowisko polityczne, nie mogę liczyć na poparcie żadnej partii, bo każda z nich będzie chciała wypromować swojego kandydata. Liczę na uczciwą i merytoryczną konkurencję w zabieganiu o głosy wyborców. Po wyborach natomiast, jeśli okażę się ich zwycięzcą liczę na współpracę z każdym, kto będzie chciał realizować moją wizję miasta, ale również deklaruję współpracę przy realizacji projektów innych kandydatów, partii i środowisk, jeśli tylko będzie ona miała na celu dobro mieszkańców.
Zapytany o swoje szanse odpowiada;
Jedynym wyznacznikiem moich szans wyborczych są moi wyborcy. Prosiłbym jedynie, aby postrzegano mnie jako kandydata dębiczan. Moja dewiza – nie tylko na wybory – to: Moja? Twoja ? NASZA Dębica ! Dlatego też, dziś, wczoraj i zawsze będę działał na rzecz Dębicy nie patrząc na jakiekolwiek przynależności moich przyszłych współpartnerów. Im więcej obywateli naszego miasta przekonam do swojej wizji tym większe są moje szanse. Pracuję na to od długiego czasu, więc jedyne co mogę powiedzieć w tej kwestii, to to, że znam swoją wartość i nie stawiam się na przegranej pozycji. Gdyby było inaczej, w ogóle nie startowałbym w tych wyborach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.