Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kradzione mosiężne elementy trafiły do skupu

111111111111111Funkcjonariusze dębickiego Wydziału d/w z Przestępczością przeciwko Mieniu ustalili sprawcę uszkodzenia i kradzieży mienia. Okazał sie nim 55-letni mieszkaniec Dębicy.
Końcem czerwca na ulicy Żeromskiego w Dębicy nieznany sprawca wyrwał mosiężne elementy zamontowane na murze. Podczas kradzieży uszkodzone zostały również płytki znajdujące się na ścianach muru. Straty wyceniono na kwotę 3,600 zł.
W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili sprawcę tej kradzieży. Okazał się nim 55-letni mieszkaniec Dębicy. Końcem lipca przedstawiono mu zarzuty, do których się przyznał. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Wiekszość skradzionych mosiężnych elementów policjanci zabezpieczyli na jednym ze skupów złomu.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.