Previous
Next
Previous
Next

Kradł alkohol w Dębicy i Straszęcinie. Jest już w rękach policji.

111111111111111Dębiccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży alkoholu. 21-letni mężczyzna prowadził swoją przestępczą „działalność” na terenie Dębicy i Straszęcina. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec Dębicy działał w warunkach recydywy.
Z ustaleń policjantów wynika, że kradzieże miały miejsce w okresie od maja do lipca br. Złodziej kradł alkohol ze sklepów przy ulicy Kraszewskiego, Tuwima oraz Jana Pawła II w Dębicy. Prowadzone w tej sprawie policyjne czynności doprowadziły do wytypowania jako sprawcy tych kradzieży 21-letniego mieszkańca Dębicy. Kierownictwo sklepów poniesione straty oszacowało na kwotę 2000 zł.
W sierpniu podejrzewany mieszkaniec Dębicy przeniósł swoją „działalność” do Straszęcina. Tam skradł ze sklepu alkohol o wartości 2600 zł. Mężczyzna został zatrzymany i końcem sierpnia usłyszał zarzuty, do których się przyznał.
Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. W związku z tym, że kradzieży dopuścił się w warunkach recydywy, kara może zostać zwiększona do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy oraz Posterunek Policji w Żyrakowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.