Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Głobikowa będzie mieć wodociąg i kanalizację

wesele Marceliny, głobikowa (35)1 września br została podpisana umowa z wyłonionym w drodze przetargu wykonawcą: Firmą EKOPROJEKT, ul. Głęboka 28, 37-200 Przeworsk. Podczas podpisania umowy obecni byli przedstawiciele firmy, Z-ca Wójta Gminy Dębica Jacek Drobot, Radny Gminy i jednocześnie sołtys Głobikowej Kazimierz Wójcik oraz lokalne media.
Przedmiotem umowy jest wykonanie projektu budowlanego oraz wykonawczego sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Głobikowa z przysiółkiem „Południk”. Projekt ma obejmować 125 gospodarstw położonych na terenie sołectwa. Włączenie projektowanej sieci kanalizacyjnej przewidziano zgodnie z wariantem do projektowanej sieci kanalizacyjnej w Braciejowej. Źródłem zasilania projektowanego wodociągu jest ujęcie wody w Zawadzie którego użytkownikiem jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Brzeźnicy, włączenie przewiduje się w Braciejowej do budowanej sieci wodociągowej. Długość sieci przewiduje się na około 20 km wodociągu i 20 km kanalizacji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.