Previous
Next
Previous
Next

Nowy sezon dębickich hokeistów

hokejCzas szybko mija. Hokeiści dawno zakończyli treningi „suche” i rozpoczęli intensywne przygotowania na tafli dębickiego lodowiska do nadchodzącego sezonu. 4 października na lodowisku MOSIR przy ul. Piłsudskiego 19, o godz. 18, Uczniowski Klub Hokejowy Dębica planuje uroczystą Inaugurację nowego sezonu rozgrywek 2014/2015. Podczas Inauguracji kibice będą mogli zapoznać się z obecnym składem I-ligowej drużyny, która zaprezentuje swoje umiejętności w meczu z KTH Krynica. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg niespodzianek przygotowanych specjalnie przez UKH dla widowni. Wśród zaproszonych gości, na trybunach zasiądą przedstawiciele firm wspierających uczniowski klub od wielu lat m.in.: Darco, Elspaw, PBS, Donoria oraz sponsorzy i sympatycy hokeja, którzy są z nami od niedawna: Firma Oponiarska Dębica, Tikkurila, Welding – Team.
„Hokej cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, a niedawno ogłoszona informacja o organizacji MŚ w hokeju na lodzie w Krakowie w 2015r. tylko je spotęguje. Sam jestem gorącym fanem tej dyscypliny, a Uczniowski Klub Hokejowy Dębica daje możliwość uczestnictwa w meczach na najwyższym poziomie dzięki drużynie I-ligowej” – mówi Daniel Wojtanowski, prezes Welding-Team. „Firma Welding-Team jest liderem w branży spawalniczej, obróbki metali głównie stali nierdzewnej o zasięgu europejskim, jej siedziba mieści się po sąsiedzku – w Jazowej, cieszy nas kolejny poważny sponsor dla klubu, ale nie osiadamy na laurach, nie czas na to, przed nami coraz więcej pracy. Walczymy dalej o rozwój klubu”- mówi Marcin Hadowski, prezes UKH.
Pierwszy mecz seniorzy dębiccy zagrają na wyjeździe w Sosnowcu 27-28 września, na dzień dzisiejszy po zakończeniu sezonu przygotowawczego w lecie i na lodowisku wyklarował się skład naszego zespołu . Trener Arkadiusz Burnat będzie miał do dyspozycji
czterech bramkarzy oraz pięć pełnych formacji , na których składają się:
Dębiczanie w składzie :
Bramkarze : Robert Ciura, Fabian Tatarski, Kacper Białek
Obrońcy : Burnat Bartosz, Szeliga Piotr, Smagacz Bernard, Gorzynik Jerzy, Sieradzki
Dariusz, Maciej Wiktor, Dybowski Marcin
Napastnicy : Burnat Arkadiusz, Kloc Krzysztof, Gągol Maciej, Piękoś Bartłomiej, Darłak
Dariusz, Barszcz Bartosz, Dobies Gerard, Dybowski Grzegorz, Ferenc Jakub, Giełbaga
Dawid, Skarbek Beniamin.
Zawodnicy z innych klubów w barwach UKH w nadchodzącym sezonie :
Cracovia : Jakub Gawlik -napastnik Polonia Bytom: Dawid Szczepaniec – obrońca , Dawid Mazur- napastnik KTH Krynica : trzech obrońców Bartosz Pióro , Szymon Pasiut i Tomasz Zawiłowicz KH Sanok : dwóch napastników Arkadiusz Mielniczek i Dawid Hućko oraz bramkarz Kamil Wajda.
Dorota Gawle

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.