Previous
Next
Previous
Next

Otwarcie Bieżni Lekkoatletycznej w Pustkowie-Osiedlu

PLAKAT_2014_DANIEC_smalllll_(1)_POPRAWIONY5 października 2014 r. od godziny 10.00 zapraszamy serdecznie na imprezę plenerową, podczas której nastąpi Otwarcie Bieżni Lekkoatletycznej połączoną z 60-leciem Klubu Sportowego „Chemik” Pustków oraz Eko–Piknikiem. Impreza odbędzie się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie-Osiedlu (Stadion).
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. Turniej piłki nożnej, Turniej lekkoatletyczny, Sportowe Zawody Sołeckie, Pokaz Mody Ekologicznej, Konkurs dla KGW „Ekologiczny Stół”, Artystyczna Prezentacja Ekologiczna przygotowana przez młodzież z Zespołu Szkół w Pustkowie-Osiedlu, Konkurs „Wędką do celu” organizowany przez Koło Wędkarskie „Złoty Leszcz” z Pustkowa-Osiedla. Ponadto o ogdz. 15.15 rozpocznie się Mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją Urzędu Marszałkowskiego z Rzeszowa a reprezentacją Ruchu Integracji Społecznej. Otwarcie Bieżni Lekkoatletycznej odbędzie się około godz. 17.20. Szczegóły programu znajdują się na stronie www.ckib.pl oraz na plakatach informacyjnych.
Swoją obecnością zaszczycą nas Gwiazdy Sportu: Marcin Urbaś – polski lekkoatleta, specjalizujący się w biegu na 200 metrów, wielokrotny Mistrz Europy i Świata, oraz Tomasz Puzon – polski karateka w stylu kyokushin, wielokrotny Mistrz Ameryki w karate.
Gwiazdą Wieczoru będzie wszystkim znany i niezwykle popularny krakowski artysta kabaretowy Marcin Daniec, który wystąpi o godz. 17.30.
Zapraszają Organizatorzy:
Wójt Gminy Dębica
Klub Sportowy „CHEMIK” Pustków
Sołectwo Pustków-Osiedle
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica
Stowarzyszenie „NASZA SPRAWA” w Pustkowie-Osiedlu
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.