Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Oratorium Papieskie pt. „Droga Do Świętości”,

Plakat_Dębica_v04_Page_1Ksiądz proboszcz Jan Krupa, gospodarz Parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy oraz Centrum Przygotowań Programów Patriotycznych mają zaszczyt zaprosić na uroczyste Oratorium Papieskie pt. „Droga Do Świętości”, które odbędzie się w sobotę 27 września br. w Kościele Ducha Świętego w Dębicy, po mszy św. o godz. 18.00. Wstęp wolny.
Honorowy patronat nad uroczystością objął J.E. ksiądz biskup Andrzej Jeż, biskup tarnowski. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica Pawła Wolickiego. Oficjalnym partnerem koncertu jest Województwo Podkarpackie.
Wystąpią artyści scen operowych i teatrów dramatycznych w składzie:
Karina Skrzeszewska – sopran
Dagmara Miller – mezzosopran
Maciej Gallas – tenor
Jacek Jaskuła – baryton
Marcin Rogoziński – recytacje
Ivan Zhukov – fortepian
oraz Muzycy Filharmonii Opolskiej

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.